Лемур подушка обнімашка

- В наличии
- Код: Лемур
480 ₴
Саме завдяки забавному «виразу обличчя» лемур став героєм багатьох попурярних мемів, а тепер він саме ваш, власний, в затишному домашньому інтер’єрі, так і хоче сказати, «заспокойся, та отримуй задоволення від життя»! Неперевершений друг, смішний лемур у вигляді подушки-обнімашки! Радимо роздивитись цю м’яку знахідку ближче:
Завдяки фотографічному зображенню кожна шерстинка та вусик відображені так чітко, що хочеться провести увесь день, розглядаючи деталі цього життєрадісного лемура, а його обійми – це безмежний оазис спокою та безтурботності. Цей лемур майстер найкращого відпочинку, він залюбки складе компанію в лінивий вихідний, підставить своє м’яке брюшко для підтримки шиї чи спини.
Додасть настрою сімейним фото, він просто створений для життєстверджуючих фотосесій!
Та зробіть будні друзів яскравішими, подаруйте і їм кумедного друга!
Матеріал верха - м’який приємний на дотик, склад матеріалу - поліестер, наповнювач хлофайбер.
Розмір 29*44 см.
Вага 340 гр.
Можна прати у автоматичній пральній машині.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип игрушки | Подушка-игрушка |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Материал | Текстиль |
| Высота | 44 см |
| Ширина | 10 см |
| Длина | 29 см |
| Вес | 340 г |
| Стирка | Машинная/ручная |
| Состояние | Новое |
- Цена: 480 ₴



