Єнот подушка обнімашка

- В наличии
- Код: Єнот
435 ₴
Знайомтесь! Ваша нова зброя проти печалі та нудьги: іграшкова подушка-обнімашка в формі єнота! Цей маленький хитрюга готовий вразити вас своєю життєрадісністю. Долучіть його до вашої домашньої колекції пухнастих приятелів та насолоджуйтеся гарним настроєм щодня.
Цей енот має такий вигляд, ніби він тільки що вкрав вашу улюблену закуску і тепер радить вам приєднатися до нього у веселощах.
Крута реалістичність: Забудьте про прості плюшеві іграшки, завдяки фотографічному зображенню цей енот виглядає так реалістично, що може викликати невеличку плутанину у ваших гостей.
Шутливий подарунок: Це ідеальний подарунок для ваших веселих друзів з вишуканим почуттям гумору.
Веселі та лагідні обійми гарантовано!
Матеріал верха - м’який приємний на дотик, склад матеріалу - поліестер, наповнювач хлофайбер.
Розмір 22*44 см.
Вага 300 гр.
Можна прати у автоматичній пральній машині.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип игрушки | Подушка-игрушка |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Материал | Текстиль |
| Высота | 44 см |
| Ширина | 10 см |
| Длина | 22 см |
| Вес | 300 г |
| Стирка | Машинная/ручная |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
- Цена: 435 ₴




