Армійська складна сумка Emmer

- В наличии
- Код: 56989
645 ₴
+380 (67) 008-01-80
Viber, Telegram, WhatsAppвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: Emmer
Матеріал: полістер 100%,
Розмір 45*30*30
Навантаження до 20 кг
Місткість: 30л
Має вологозахистне покриття, та покриття проти горіння
Одне основне відділення на молнії, що глибоко відкривається
Сумка компактно складається у чохол, який йде в комплекті і кріпеться до сумки
Практична у якості додаткового багажу, розмір після складання 17*20*3 см
Має дві ручки довжиною по 110 см з регулюванням - на плече, через груди, навіть як наплічник.
Військовий дизайн.
Функціональність та універсальність.
Висока якість та довговічність.
Компактність та практичність.
Можливий опт
Можливі інші кольори
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 300 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Хаки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Средний |
| Форма | Квадратная |
| Количество отделений | 1 |
| Колір | Піксель |
| Пол | Мужской |
| Узоры и принты | Животные |
| Состояние | Новое |
- Цена: 645 ₴


